Zpěvák, herec a moderátor Josef Vágner jede momentálně své Vánoční tour po českých i moravských městech, kde vystupuje s dětskými pěveckými sbory. Přesto se ale na večer na pražské Boradwayi velmi těšil. 

„Jsem rád, že jsem u toho mohl být, přesto, že momentálně čas počítám na minuty,” svěřil se mladý umělec a také otec malé, čtvrtroční holčičky.

Cílem Miss Princess nejsou světové soutěže ani lukrativní kontrakty tak, jak to bývá u „velkých” soutěží krásy. Tady jde o něco jiného. Organizátoři v čele s blogerkou a českou rekordmankou ve sledovanosti na YouTube Dominikou Myslivcovou chtějí dosáhnout toho, aby se všechny holčičky alespoň na chvíli ocitly v jiném světě, cítily se jako opravdové malé princezny, odnesly si spousty zážitků i nových přátel. A to se i tentokrát povedlo na jedničku s hvězdičkou. 

Slavnostní odpoledne před originálními kulisami muzikálu Kocour v botách se o víkendu konalo ve velkém stylu. Moderátorského mikrofonu se ujala spolu s Vágnerem i patronka soutěže, známá blogerka youtuberka Dominika Myslivcová. Společně si dokonce zazpívali svůj nový hit Růžová blondýna.

Zpěvák navíc představil Holky z naší školky v trochu jiném podání. Své originální vystoupení z muzikálu Kocour v botách předvedli také Petr Ryšavý, Jan Kopečný a jejich „myši”. Českou premiéru měla i desetiletá Karolínka Lískovcová se svým songem Taková chci být. Na závěr všechny přítomné rozplakaly Dominika Myslivcová právě s Karolínkou se svojí verzí známého megahitu od skupiny Holky Pro Mámu.

Pozornost se však samozřejmě soustředila hlavně na soutěžící dívenky, které porotu a diváky pobavili tancem. Porota, do které usedly například Misska Tereza Křivánková, moderátorka Primy Eva Decastelo či vítězka soutěže Pure Models Anna Brodecká a další, měla poprvé v historii možnost hlasovat v přímém přenosu. Umožnil jim to speciálně pro Miss Princess vyvinutý systém od společnosti prodávající nejen mobilní telefony. 

Soutěžící dívenky Ester Zlatohlávková, Natálie Otýpková, Anna Lachmannová a Klára Natálie Štolbová navíc natolik okouzlily majitele agentury Pure Models Management Romana Holárka, že jim nabídl profesionální smlouvu a nafocení booku v hodnotě 10 tisíc korun.

A jak to celé dopadlo?  

Mini Miss Princess od 4 do 6 let

1. místo – Veronika Wojeschová, 5 let – Šumperk

2. místo – Anna Lachmannová, 6 let – Olomouc

3. místo – Freya Franzel, 4 roky – Prostějov 

Mini Miss Internet

Natali Otýpková, 6 let – Opava 

Miss Princess od 8 do 11 let

1. místo – Beáta Brádková, 9 let – Roudnice nad Labem

2. místo – Julie Kramáriková, 10 let – Opava

3. místo – Sabina Bajnoková, 10 let – Brno

Miss Internet 

Jiřina Vocásková, 9 let – Praha

Miss internet  Xiaomi Czech

Kristelle Janssens, 8 let – Dubany 

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.