Akce s jedním přespáním je určena dětem od 8 do 16 let, které rády hrají deskové či karetní hry. Jelikož hry s komplikovanými pravidly někdy zaberou 2–3 hodiny a není na jejich dokončení v rámci pravidelných deskoherních schůzek čas, chtějí jim organizátoři dopřát dostatek času na dohrání.

Děti si mohou vybrat svou oblíbenou hru z našeho portfolia a zahrát si ji s ostatními. Nebo se mohou společně naučit nějaké nové hry s obtížnějšími pravidly, se kterými nemají moc možností se ve školních družinách setkat.

Program akce začne v pátek v 17.00 seznamovacími hrami. Následně se děti vydají do divadla Minor na představení Demokracie, kde se dozvědí, jak je někdy důležité umět se dobře rozhodnout – což je jedna z dovedností, která se jim hodí i při hrách.

V divadle budou mít po představení možnost nahlédnout do divadelního zákulisí a dozvědět se, jak se takové divadlo vlastně dělá. Poté čeká všechny svačina/lehká večeře a po zbytek akce samozřejmě i fůra hraní.

Přespání proběhne v prostorách Karlínského Spektra. Ráno po snídani bude následovat další kolo her a v 11.00 v sobotu rozchod domů.

S sebou je potřeba: karimatka, spacák, přezůvky, oděv vhodný na návštěvu divadla, pyžamo, malá svačinka, lahev na pití, hygienické potřeby. Nepovinný polštářek a baterka.

Cena 280 Kč zahrnuje: program, pedagog. dozor, stravu, vstup do divadla, poplatek za prohlídku divadla.

Další přespání s hraním bude opět za měsíc, z 12 na 13 dubna.

Další informace: Renata Farry / renata.farry@ddmpraha.cz / 222 333 817

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.