Přípravy na průvod započnou úderem třinácté hodiny v Kaizlových sadech, kousek od Invalidovny, kde budou pro návštěvníky připraveny dílny, které je na průvod patřičně vyzdobí.

Samotný průvod vyrazí do ulic Karlína o půl druhé, aby mohl ve dvě hodiny dorazit na Karlínské náměstí, centrum dění celé akce. V průvodu nebudou chybět masopustní masky, chůdaři či koňský povoz.

Na Karlínském náměstí čeká na všechny návštěvníky bohatý program. V provozu bude po celé odpoledne ledová plocha, kde se začátečníci mohou učit bruslení pod dozorem zkušeného lektora. Pro děti budou připravena divadelní představení, dětské tvořivé dílny uvnitř Karlínského Spektra, kouzelnické vystoupení nebo projížďky koňským povozem, na akci bude rovněž přistaven Bibliobus.

O hudební doprovod se postará hned několik kapel. Letos se lze těšit na Pískomila co se vrátí, kapelu Pohřební a populární The Tap Tap. Chybět nebude žonglér Václav ani chůdaři z Long Vehicle Circus.

Karlínský masopust nabídne zábavu pro lidi všech generací. Snoubí v sobě totiž tradiční zvyky, dílny pro děti a pestrý doprovodný program.

Kontakt: Jiří Tvrdoň, 222 333 817, tvrdon@ddmpraha.cz

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.