Kromě toho si mohli příchozí vychutnat vystoupení skupiny irských tanců Coisceim a artistů ze skupiny Long Vehicle Circus.

V půl druhé se odtud vydal masopustní průvod do ulic Karlína, aby ve dvě hodiny dorazil na Karlínské náměstí, centrum dění celé akce. V čele průvodu jel koňský povoz a kapela, nechyběli chůdaři a samozřejmě tradiční masopustní masky a postavy. V letošním roce ho navíc doplnili dudáci z The Rebel Pipers, kteří ozvučili celou Křižíkovu ulici.

Karlínské náměstí bylo plné stánků s nejrůznějšími pochutinami od medoviny, svařeného vína, přes trdelníky, palačinky, cukrovou vatu, jablka v županu po různé druhy párků, klobás, bramborových spirál a burgerů. Pro děti byly připraveny projížďky po náměstí na koňském povoze, stánky s historickými řemesly a nejrůznější soutěže, za jejichž splnění si odnesly křupavý loupák.

Mohly si zkusit zaskákat v pytli, házet míčkem na vyrovnané plechovky, namotávat motouz na ruličku od toaletního papíru, na jejímž druhém konci byla přichycena pískací hračka pro psy, projít s talířkem, na kterém byl míček, slalomem s kuželi nebo si třeba zaházet podkovou na dřevěný stojánek. Soutěže byly buď na čas, nebo na zručnost, pobavil se ale každý.

Na pódiu doprovázel masopustní veselí bohatý program. Vystoupili zde Mixle v Piksle, artisté Long Vehicle Circus, oblíbená kapela Laura a její tygři, sbor dětí z Karlínského Spektra a MJ studio Milany Ježkové, populární Vypsaná fixa a na závěr, už za tmy, Fireshow Amanitas.

Zahřát a pobavit se jste mohli ale i uvnitř budovy Karlínského Spektra. Zde probíhala v divadelním sále Pošťácká pohádka, ve velkém sále pak Zimní příhody včelích medvídků a program uzavíral kouzelník Honza rovněž ve velkém sále.

Kromě toho byl na akci přistaven Bibliobus, probíhaly komentované prohlídky kostela svatého Cyrila a Metoděje a kdo chtěl, mohl si zabruslit na kluzišti v Karlínském Spektru.

Zábavy a veselí bylo v sobotu v Karlíně opravdu mnoho. Na akci přišlo jako tradičně velké množství lidí všech generací, protože si zde každoročně každý najde to své.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.