Kromě bruslení, které probíhá na tomto místě každodenně, si děti mohly zasoutěžit na několika stanovištích.

Stanice techniků přichystala zatloukání hřebíků na čas, u stánku Klubu Klamovka si zájemci mohli zahrát curling či zazávodit na opičí dráze, Stanice přírodovědců měla připravený pokus z oblíbené pavědy. Tentokrát se jednalo o nepropustnost voskovek, kterými jste si nejdříve vybarvili sněhuláka a poté ho nastříkali připravenou tekutinou. Dále bylo možné zasoutěžit si ve hře pukec.

Velmi krásně vypadali sněhuláci, které si mohly děti vyrobit na zastřešeném stanovišti, kde bylo zároveň možné se ohřát. Připravené různobarevné ponožky se naplnily vatovou výplní a poté se provázkem oddělilo tělo a hlava sněhuláka. Pak už stačilo jen vybarvit obličej a přivázat na krk ozdobnou mašli. Výtvory byly opravdu krásné a potěšily všechny děti, stejně jako oblíbené balónky naplněné héliem, které si bylo možné nejprve pokreslit černou fixou a následně nafouknout.

Hobby centrum mělo připravený slalom s gameballem mezi kužely, DDM Praha 8 Spirála vzala zájemce na ledovou plochu, kde si společně ukázali různé bruslařské techniky. Nejen pro kluky byly velkým tahákem puky s potiskem DDM, které si všichni, kdo si zasoutěžili, mohli odnést domů.

Přestože se jednalo pro děti o volný den a mnozí Pražané opustili metropoli na prodloužený víkend, akce se zúčastnilo okolo 150 dětí, které díky ní strávily příjemný páteční den.   

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.