Všichni se vzájemně znají a nepojí je pouze přátelství a stejné působiště. K sobě je váže také jedno výtvarné medium – malba. Také náměty obrazů se vzájemně prolínají a doplňují.

Každý z nich se svým způsobem vyrovnává s vlastními zkušenostmi, sledují každodenní události a vybírají si z nich různé střípky a příběhy. Všechna díla se vzájemně proplétají skrze figuru, krajinu či sebereflexi. Cizí jim není ani jistá dávka expresivity. Samotný název výstavy  pak vychází z názvu klubu v mnichovské čtvrti Schwabing, kde sídlí také akademie.

Na výstavě se návštěvníci budou moci seznámit s díly těchto autorů: Jan Rybníček, Judith Grassl, Josef Köstlbacher, YoungJun Lee, Lina Augustin, Andreas Lech, Sri Maryanto.

„V instalaci se mimo jine potkávají velké třímetrové malby, subtilnější koláže nebo drobné práce na papíře. U většiny malířů je jedním z hlavních motivů jejich práce sebereflexe a "vyprávění" osobních příběhů malířskou formou,” uvedl kurátor výstavy a jeden z vystavujících autorů Jan Rybníček.

Vernisáž výstavy v Nové galerii v Balbínově ulici 26 (Praha 2) se uskuteční ve čtvrtek 11. srpna od 19 hodin.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.