Představí se na populární festivalu Colours Of Ostrava. Stane se tak těsně před polednem v rámci  Busking Stage Sigma Guitars.

„Festival Colours Of Ostrava netřeba představovat. Je to festival tisíce hudebních chutí z celého světa, umístěný do impozantního prostředí areálu Dolních Vítkovic. Za dobu existence si získal renomé jak hudebních odborníků, tak i posluchačů, což se projevuje každoročně v bohaté návštěvě. A je asi přáním většiny českých hudebníků se na takové akci objevit. A my jsme nesmírně šťastní, že se nám poštěstilo zahrát si na menší scéně Hudebního světa s názvem Busking Stage,“ uvedl kapelník LadyPraga Martin Knesl.

Skupina LadyPraga působí na české hudební scéně od roku 2016 a za tuto krátkou dobu se jí povedlo vydat album Sociální experiment, se kterým objíždí česká i moravská koncertní pódia, včetně těch festivalových. Má za sebou povedená vystoupení na hudebních festivalech, z těch nejdůležitějších jmenujme loňský Hradecký slunovrat či letošní velmi příjemný festival v Holčovicích. Skupina koncertuje po hudebních klubech a objevila se také dvakrát v pražském prestižním jazzovém klubu U staré paní. Nedávno si od koncertování odskočila skupina do studia, aby zde začala chystat materiál na další album

„Podařilo se nám nashromáždit vlastní autorský repertoár, jenž vydá na kompletní koncertní program. Naši příznivci, ale též ti, kdož nás uslyší mezi dávno vyhaslými pecemi poprvé, se mohou těšit na svižný set našich popově laděných skladeb. Spolu s námi budou na pódiu též muzikanti, kteří nám pomáhali nedávno v nahrávacím studiu,“ dodala zpěvačka Veronika Bergmanová.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.