„Největší měrou se na celkovém výtěžku podílela společnost Lidl, která věnovala celých 25 miliónů korun. Další firemní dárci nám předali šeky ve výši 1 757 492 korun. O zbylou částku se podělili drobní dárci, dárcovské SMS a prodej předmětů v místě koncertu. Vybraná částka nás velmi potěšila a nezbývá než poděkovat všem lidem, kteří se rozhodli do sbírky zapojit.

Ujišťujeme, že peníze poputují tam, kde jsou skutečně potřeba. Děti, které podporujeme, trpí opravdu vážnými chorobami a ty ovlivňují životy celé rodiny. Nejsou to pro ně lehké situace a my se jim snažíme v léčbě co nejvíce pomáhat. Naše poděkování patří i všem vystupujícím umělcům a mediálnímu domu Lagardére, speciálně pak rozhlasovým stanicím Evropa 2, Frekvence 1 a Pigy, které se i letos do tohoto krásného projektu pustily,“ uvedly předsedkyně správní rady a ředitelka neziskové organizace Život dětem Anna Strnadová a Maria Křepelková. 

Charitativní koncert Rádio Srdcem se uskutečnil v sobotu 9. prosince na Staroměstském náměstí v Praze s cílem pomoci vážně nemocným a handicapovaným dětem po celé České republice. Akci svým vystoupením přišli podpořit např. kapely Mirai či Poetika, zpěvák Marek Ztracený, Peter Aristone, Sebastian či zpěvačky Bára Poláková, Helena Zeťová nebo Anna K.

Výtěžek následně převzala obecně prospěšná společnost Život dětem, která se postará o jejich využití. Peníze pomohou stovkám dětí, např. malému Maxíkovi, kterému diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu a má oslabenou imunitu. Dále Sofince, která bude v nejbližší době potřebovat celou řadu pomůcek, jež pojišťovny hradí bohužel jen částečně. Či Davídkovi, který prodělal několik těžkých operací a nespočet menších zákroků. Bohužel všechny tyto okolnosti měly za důsledek velký dopad na jeho celkový vývoj.  

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.