Kmotrem desky se stal herec, textař a kytarista Robert Nebřenský, známý ze skupiny Vltava nebo například Divadla Sklep. Jako speciální host vystoupil producent Trojky muzikant Yarda Helesic.

Bůhví mají na kontě tři desky, z nichž každá je jiná. První demo nahrávky byly převážně folkové. Následně na první desce Akt se mísily vlivy kubánské, balkánské, orientální, ruské i afro-americké hudby a byla označována jako Czech World Music. Druhé album Hodina pak směřovalo k popu a třetí deska Trojka? Vznikala devět let, je dospělejší a svobodně rozkročená mezi popem a folkem.

Kapela Bůhví vznikla v roce 1995 na gymnáziu Přípotoční z popudu muzikanta Martina Hrubého. Dvorním textařem kapely se stal jeho spolužák Vojtěch Probst. Jako autorská dvojice spolu fungují dodnes a repertoár kapely stojí na jejich společné tvorbě. V minulosti autorsky přispívali Ondřej Brzobohatý a Pavel Trojan.

Dnes kapela hraje v sestavě Martin Hrubý (kytara, zpěv), Petr Ševčík (kytara, zpěv), Viktor Kracik (klávesy) a Tomáš Makovský (bicí, zpěv).

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.