Absolutním vítězem slovy nepopsatelné taneční show dětí z dětských domovů se již potřetí stal dětský domov z Tišnova. Za vítězství v kategorii „Muzikál“ si děti již 17. ledna zahrají po boku Moniky Absolonové v muzikálu Antoinetta - královna Francie. Spousta dřiny, slz, potu, smlouvání a práce, přinesla své ovoce.

Jak probíhalo finále, si nyní pojďme připomenout. Pražský Music club Futurum byl prosycený zdravým soutěživým duchem dětí z dětských domovů z celé České republiky, které se sjely do Prahy, aby poměřily své síly, talent, píli, ale především chuť něco dělat s nadšením a pro radost. 

Samotný vrchol několikaměsíčního snažení dětí, ale také patronů a hodných tet odstartovali Hanka Kynychová společně s hercem a moderátorem Petrem Vágnerem v čase, kdy již advent klepal na dveře. Dopolední program byl zahájen nástupem dětí z domovů v doprovodu bubnů. A už to šlo jako na drátku: Aerobik (mini, kadet a junior), Street Dance, Latino Dance, Muzikál a MTV Dance.

Odborná porota byla složená z opravdových profesionálů, a to z hudebníků, tanečníků, muzikálových hvězd, mezi kterými nechyběl například Zdeněk Barták, Libuše Vojtková, Jakub Strakoš, Carly Jefferson či Monika Sommerová, Braňo Polák s kolegy z muzikálu Děti ráje a celá řada dalších.

Několikrát se na pódiu oceňovalo a odměňovalo a vždy za přítomnosti známých osobností, se kterými se děti toužily od prvních tréninků setkat. Některé děti, ale i tety se netajily tím, že se jim dokonce splnil sen, že se potkaly se svým oblíbencem. Dopoledne dorazila například Gábina Partyšová i Klára Doležalová, ale také Karel Voříšek, Nela Boudová, Radim Schwab či Genny Ciatti.

Odpolední SuperFinále moderovala osvědčená Miluška Bittnerová a děti přišli podpořit Richard Genzer společně s Ondřejem Sokolem, Tereza Kostková, Jana Voldánová, Roman Šebrle, Dana Morávková, Tereza Mátlová, Míša Doubrovová, Jakub Kohák, Vojta Kotek, Martin Písařík skupina New Element a řada dalších.  

Improvizovaná scénka poloviny Partičky Ondřeje Sokola a Richarda Genzera o Mayovské dvojici zaznamenala obrovský potlesk. Nejvřeleji však byl však přivítán exkluzivní host, kterým nebyl nikdo jiný než Václav Neckář s hitem Půlnoční, který s ním zpívalo celé Futurum.

Projekt je realizovaný nadačním fondem Hanky Kynychové Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.