Má za sebou osmnáct koncertů v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Do konce roku ji pak čeká bezmála třicet dalších koncertů.

1. června vystoupí na Brnišťské noci v Brništi, 15. června bude hvězdou na festivalu Votvírák v Milovicích, 19. října pak poprvé vystoupí na Mejdanu roku s Rádiem Impuls v pražské O2 Areně. O den později, 20. října se objeví po boku dalších umělců ve Fóru Karlín na koncertu Hana Hegerová 88. A 10. prosince ji čeká tradiční vánoční koncert v pražské Lucerně.

A také stačila podpořit svého manžela Štefana Margitu, když za ním vycestovala na jeho zahraniční angažmá – do francouzského Lyonu a německého Stuttgartu. A moc se těší na koncertní provedení Wagnerovy opery Zlato Rýna do pražského Fóra Karlín, ve kterém Štefan ztvární roli boha Ohně Logeho.

„Jsem moc zvědavá, jak Štefana v téhle roli přijme na konci května Praha. Měl v ní úspěch v těch nejslavnějších světových operních domech,” říká zpěvačka. O Velikonocích pak Štefanovi upekla jeho milovanou velikonoční nádivku, bez které si svátky jara neumí ani jeden z nich představit.

Na koncertech Hanku Zagorovou s Petrem Rezkem a s Boom! Bandem Jiřího Dvořáka čekají stále milá překvapení. Všude vyprodáno, sály plné nadšených fanoušků, od kterých dostává nádherné kytice. 

„Moc si toho vážím a své publikum mám strašně ráda. Nedávno mne na koncertě v Dolním Benešově mile překvapily fanynky, které na koncert dorazily v tričkách s nápisem Mám ráda Hanku. A velikou radost mi ve Vamberku udělalo setkání s Jiřím Klekarem, se kterým jsem kdysi, v ostravském Kulturním domě Hlubina, protancovala takřka celé taneční. Byl mým hlavním tanečníkem. Během slovenských koncertů jsme teď nedávno bydleli celý týden v košickém hotelu Slamený dom. Uprostřed zeleně a kytek. Nádhera! Na košický koncert pak přišla celá Štefanova rodina. Skoro všichni. I tak je nás jako myší, že?” doplnila Hanka Zagorová.

Během letošního ji jara nejvíce těší spousta krásné a tvůrčí práce a každé ráno pusa od manžela. A co jí život znepříjemňuje? Blbost, závist a lži.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.