To, že Lucie Vondráčková je nejen vyhledávanou zpěvačkou, ale také herečkou a dabérkou, o tom není pochyb. Když se v roce 2011 vdala za uznávaného a respektovaného hokejistu Tomáše Plekance, bylo jasné, že svůj život bude muset rozdělit na pobyt u nás, ale také tam, kde její muž bude hrát, což je v současné době v Kanadě.

Mnozí si mysleli, že její kariéra půjde do ústraní. Jenže v tom se spletli. Lucie moc dobře ví, že když pobývá v Čechách, musí zvládnout víc práce, aby měla co svým příznivcům nabídnout v době, kdy je za oceánem. A to se jí zatím daří zvládat úspěšně.

Proto se můžeme těšit na předvánoční trh, na CD s pohádkami, kde kromě Lucie uslyšíme i třeba Michala Dlouhého, a další známé herce. Dokonce si připravuje i jeden hudební bonbónek s Jankem Ledeckým, který je spojený s muzikálem Iago. Těšit se můžeme také na další skladbu z úspěšného alba Oheň, která bude v angličtině. Nedávno do světa vypustila Lucie videoklip k písni Co s tou touhou, který je vzpomínkou na turné, které absolvovala s Michalem Davidem.

Lucie před svým odletem změnila svůj fan klub a to úplně od základů, s novým týmem lidí. Jak se na stránkách můžeme dozvědět, chystá se pro fanoušky nejedno překvapení, například kniha plná fotek Lucky, či sada pohlednic.

Podívat se na stránky fan klubu můžete ZDE

Během několika dnů se na pult dostane kalendář Lucky pro rok 2014. Připraven je také dárkový balíček s materiály Lucky, který vychází v omezeném nákladu 500 kusů. Připravuje se k vydání DVD z Hit tour 2013 - prvního velkého turné Lucie Vondráčkové s Michalem Davidem.

Lucku můžeme slyšet i v dabingu, jak na filmových plátnech, tak i v televizi a ji samotnou pak v únoru 2014 vidět v dalším pokračování filmu Babovřesky, který opět režiroval Zdeněk Troška.

Lucie svým fanouškům na novém webu prozradila, jak zvládla let do Kanady, hlavně její syn Matyáš a čím ho zabavila: "Letěla s námi malá holčička a Maty se s ní zkamarádil. Pak chvilku spal, pak si maloval, pak mi skákal na hlavu, pak šel na výzvědy do uličky. Pak s tatínkem koukal na mraky a pak jsme přistáli."

Jejím přáním by si bylo zazpívat duet třeba s Helenou Zeťovou. "Jsme úplné protiklady, ale myslím, že si rozumíme," doplnila Lucie.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.