Mezi zastávkami nechybí Praha, Slaný, Zruč nad Sázavou, Louny, Jičín, Kutná Hora, Klášterec nad Ohří, Týnec nad Sázavou, Ústí nad Orlicí, Olomouc, Prostějov, Říčany, České Budějovice i Pohádková kovárna v Selibově.

Výtěžek z koncertů je věnován Dětskému domovu ve Strančicích. Diváci si poslechnou nejen adventní písně a koledy, ale mohou se seznámit i s písněmi z nového Vánočního alba, které k turné vychází a které obsahuje původní autorské Pachmanovy skladby i úpravy starých koled. Album jeho posluchačům přináší předvánoční náladu nejen díky hlasům obou aktérů, ale i díky neobvyklým nástrojům, jakým je například Sundrum.

„Jedná se o naše osmnácté společné adventní turné s Ditou Hořínkovou. Jako dárek jsme našim posluchačům letos připravili kolekci adventních písní na Vánočním albu, přičemž většina z nich na koncertech zazní. Velmi se na naše předvánoční publikum těšíme. Jsme rádi, že kromě destinací, kam jezdíme roky a kde jsme vytvořili jakousi tradici našich adventních koncertů, máme letos na programu i místa, kde budeme zpívat poprvé. Vedle Slaného a Týnce nad Sázavou je to i koncert, kterým uzavíráme naše turné v Českých Budějovicích. Rovněž po skončení adventních koncertů již tradičně navštívíme Dětský domov ve Strančicích, kam přivezeme již po osmnácté finanční výtěžek z koncertů. To je vedle radosti ze samotného zpívání druhá veliká radost,“ uvedl zpěvák a hudební skladatel Richard Pachman.

Další informace: www.richardpachman.cz, www.pachman.cz, www.facebook.com/richardpachman 

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.