Podle tiskové zprávy proběhne turné ve velkých halách, na hradech a zámcích a v letních amfiteátrech. Koncertní turné začne 22. března v brněnském Boby centru a vyvrcholí 14. prosince v pražské Lucerně.

„Na turné se velmi těším a pečlivě připravuji. A mám radost, že na svých koncertech budu mít možnost zazpívat vedle osvědčených hitů i spousty novinek z poslední doby, které aktuálně vyšly v kompilaci Helena DNES. Právě jejím názvem jsem se nechala inspirovat pro mé letošní turné,“ řekla Helena Vondráčková.

Zpěvačka bude na koncertech nejen zpívat, ale také hrát na konga, bicí či stepovat. Na jevišti se spolu s ní objeví i řada hostů, se kterými momentálně zpěvaččin management vyjednává.

Helena Vondráčková zahájila letošní rok vyprodaným koncertem v pražské O2 areně, kterým zakončila oslavy svého životního jubilea. Loňský rok byl mimořádně úspěšný – na trhu se objevily nejen pětidisková Diamantová kolekce či čtyřdisková kompilace Helena DNES, ale také novinkové album Dávno vím svý. Loni začala také účinkovat v novém muzikálu Muž se železnou maskou.

Zajímavou novinkou je, že letos na podzim bude mít v pražském Divadle Broadway premiéru muzikál Kvítek mandragory, v němž zazní hity Heleny Vondráčkové. Popová diva momentálně zvažuje, zda si v detektivní komedii zahraje. Režisérem představení bude choreograf a scenárista Radek Balaš.

Tour HELENA DNES:

22. 3. Brno

17. 5. Písek

15. 6. Nové Zámky

16. 6. Karlštejn

6. 7.Kežmarok

7. 7. Mikulov

20. 7. Galanta

17. 8. Banská Bystrica

18. 8. Valašské Meziříčí

25. 8. Liblín

31. 8. Houšťka

13. 10. Ostrava

19. 10. Liberec

3. 11. Valtice

17. 11. Český Krumlov

1. 12. Olomouc

2. 12. Karlovy Vary

7. 12. Valašské Klobouky

8. 12. Hradec Králové

14. 12. Lucerna Praha

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.