V pondělí 1. února se bude konat v Lucerně megakoncert Slovenské divy v Praze, který organizuje vaše agentura Martin Production. V čem bude jiný než obvyklá show?

Hlavně v tom, že se takovýto koncert v Čechách ještě nikdy nekonal a stoprocentně už nikdy konat nebude.

Které interpretky v Lucerně vystoupí a na které z nich se vy sám osobně nejvíc těšíte?

Vystoupí například Jana Kocianová, Marcela Laiferová, Eva Máziková, Helena Blehárová, Sisa Sklovská, Yvetta Blanarovičová, Lucia Šoralová, Zuzana Mauréry, Nela Pocisková, Marcela Molnárová, Katarína Hasprová, dvojčata TWiiNS a další. Na diváky čeká i pár překvapení. Navíc sto korun českých z každé prodané vstupenky jde pro Mama Help na rakovinu prsu.

A na které zpěvačky se těším já sám nejvíc? Určitě na Janu Kocianovou, Sisu Sklovskou, Marcelu Laiferovou a TWiiNS.

Nevím, jestli jste pamětník, ale když jste byl malý kluk, vnímal jste slovenskou pop music?

Určitě jsem je vnímal, hlavně Janu Kocianovou, Marcelu Laiferovou, samozřejmě i Mariku Gombitovou, ale také Elán, Petra Nagye, Pavla Hammela, Mira Žbirku a mnohé další. Bylo jich fakt hodně.

Na akci máte plno záštit, pomůže to vůbec něčemu?

Všem se nápad  uspořádat koncert Slovenské divy líbil, a přislíbili svou účast.  A je opravdu na z každém z politiků, jestli dokážou pomoci této akci jakkoliv nad rámec záštity.  

Co vás pracovně čeká v letošním roce?

Bude to plno akcí, jsou to klasicky všechny naše stálé koncerty jako Noc s hvězdami na zámku Zahrádky, Kdo má rád na Martinském mlýně, Křídla motýlí v Dolních Dunajovicích na jižní Moravě, Zde domov můj pod horou Říp, 70. narozeniny Vlastimila Harapese v Národním divadle v červenci letošního roku... Ale také točím další nové songy na moje novinkové CD.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.