Zatímco v první polovině koncertu vystoupil zpěvák Martin Maxa, aby si s hlavní hvězdou zazpíval duet Deja vu, druhou polovinu koncertu otevřely hity skupiny ABBA, kde se vedle Heleny Vondráčkové objevily na jevišti Jitka Asterová a Radka Fišarová, její kolegyně z muzikálu Mamma Mia! Pro publikum to bylo překvapení, které vyvolalo vlnu nadšení - všechny tři interpretky navíc vystoupily i v efektních kostýmech, v nichž v muzikálu účinkují. 

Dalším hostem byl tandem Těžkej Pokondr, k němuž se posléze připojila i Helena Vondráčková. Ale největší díl programu odzpívala stejně ona - přibližně pětadvacet písniček. Vedle několika vánočně laděných skladeb (Svátky jsou  vás, Pán jde k nám, Sen o vánocích bílých, Vánoce jak hrom) zazněly i léty prověřené hity (Já půjdu dál, Sladké mámení, Dlouhá noc, Lásko má, já stůňu, Vzhůru k výškám, Svou partu naštěstí mám), ale třeba i náročnější skladby (Sblížení, Můžeš zůstat, můžeš jít) či novější písničky (Samba, Máš sílu vstát, Nemůžu bez tebe žít).

Mezi přídavky přitom nesměla chybět ani dnes už legendární Červená řeka, která zpěvačku před padesáti lety proslavila, tehdy jí přinesla i Zlatého slavíka a nastartovala kariéru.

Předvánoční koncert Heleny Vondráčkové, který vyprodukovala Agentura MM Praha, přinesl nejen atraktivní show, ale opět potvrdil zdaleka nejen pěvecké kvality nestárnoucí zpěvačky. "Narvaná" Lucerna, která se proměnila v nadšený roztančený kotel, jen potvrdila zpěvaččinu neotřesitelnou pozici na scéně české populární hudby.

Další informace

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.