„Písničky, které jsem nazpíval s mou milou kolegyní Terezkou Mátlovou, se jmenují  Sněhulák, Pod stromečkem a Vánoce. Nejde o známé vánoční evergreeny, ale o novinky, které napsali Richard Kraus a Jarmila Pechová,” říká Radek Krejčí, sólista opery Severočeského divadla v Ústí nad Labem.

Zmíněné album se objeví v edici, do níž patří také další album Na strunách Vánoc zpěváka a skladatele Jakuba Hejdánka s texty Jarmily Pechové. Dalšími tituly jsou pohádkové audioknihy na pokračování od herce a autora Michala Gulyáše: Pan Pohádka, Zimní pohádky, Země sněhuláků a My psi ze vsi, které namluvili Alfred Strejček a Martin Stránský.

Dalším titulem je vyprávění Animálci aneb Když se směje les o kouzelném městečku zvířátek. Celou kolekci audioknih a vánočních titulů připravilo nově vzniklé nakladatelství AUDIOS.CZ, které se zaměřuje na původní českou tvorbu. Kompletní CD edice bude na pultech obchodů od poloviny října letošního roku.

Zatímco hudební a zvukovou režii měl pod taktovkou Jiří Čada, producenty celého projektu jsou Martin Martinov a Michal Gulyáš.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.