V hlavní roli vystoupí herečka, zpěvačka, improvizátorka a básnířka Jitka Osička za hudebního doprovodu vynikajícího muzikanta Davida Maudera (handpan, djembe, buben, kytara, perkuse...).

Jitka Osička nejnovější improvizaci stručně charakterizuje: „Cesta, jež vede k cíli a zároveň je sama cílem. Vysílání tónů a vibrací pro zklidnění duše. Tvorba krásna. Handpan, djembe i šamanský buben doprovází prostřednictvím citu rukou a smyslu pro hudební detail umělecké ztvárnění rolí přicházejících intuicí a vytvářejí společně čirou improvizaci. Divadlo a hudba na stejných vlnách. Rovnováha. Odevzdávání a přijímání..."

David Mauder se improvizaci prostřednictvím nástrojů handpan, djembe, buben, kytara, perkuse i dalších věnuje již několik let. Vedle hudby fotografuje, zejména přírodu, pracuje s energiemi, věnuje se terapii léčivými kameny a masážemi...

Jitka Osička vystudovala muzikálové herectví na JAMU v Brně, absolvovala v roce 2013 v roli královny Alžběty I. v muzikálu Pokrevní sestry v Divadle na Orlí. Smysl tvorby našla v improvizaci, které se věnuje ve všech oblastech vyjádření sebe sama. Od roku 2018 se zaměřuje především na autorské projekty typu Onewoman show za doprovodu bubeníka.

Odborná kritika říká, že její herecká škála obsahuje nepřeberné množství výrazových poloh. Stejně tak v podání pěveckém a pohybovém. Vytváří nový originální styl, který prezentuje s lehkostí, nadhledem a patřičným humorem.

V září 2018 vydává básnickou sbírku Sladěno medem s ilustracemi Daniela Beneše.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.