Co čeká na nejmenší

Nudit se rozhodně nebudete. Vyzkoušejte si jízdu na konících či oslících, kreativní dílny, ale i malování na obličej. Seznamte se s malými zvířecími mláďátky, vyzkoušejte si pokusy jako ostřílení vědci, čeká na vás i stavění z Lega. Připraveny budou i skákací hrady, také nafukovací fotbalové hřišti. Pro nejmenší je připraven koutek Mrňouskov.

Hudební vložku zařídí Pavel Calta, Vojta D, Anna Julie Slováčková, ale i Mína nebo Míša Růžičková.

Ani dospělí nepřijdou zkrátka

Od rána to můžete rozjet s Eddie Stoilow, vyrazit se občerstvit do zóny s jídlem a maminky si mohou odpočinout v zóně s dámským líčením. Večer od 19.00 den zakončí oblíbená kapela Argema.

Rodina je základ

„Připravili jsme si pro vás a vaše děti krásný den plný zábavy. Můžete se těšit na pestrou nabídku sportů, vědecké kroužky s pokusy, ale i malování na obličej, báječný hudební program a vyladěnou zónu s jídlem,“ láka Jana Skopová, manažerka charitativních projektů manželů Tykačových.

Program je bude nabitý od 9.30 až do 20.00. Den Rodiny je čtvrtým rokem pořádán neziskovou organizací WOMEN FOR WOMEN. Ta byla založena v roce 2012 manželi Ivanou a Pavlem Tykačovými. Pomáhá především samoživitelům, kteří jsou ohroženi zejména psychicky, ekonomicky a sociálně. 

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.