Jeden z nejpopulárnějších českých herců současnosti se od března vrací na prkna Branického divadla s oblíbenou talkshow Na kus řeči s Miroslavem Donutilem.

Talkshow „Na kus řeči“ byla pořadem České televize, která byla vysílána v letech 2001 až 2005.

„Nabídku k režírování talkshow Na kus řeči jsem dostal někdy v druhé polovině roku 2001. Jako první hosty jsme měli Yvettu Simonovou a Jiřího Suchého. Z každého dílu si dodnes pamatuji nějaké střípky. Natočil jsem jich asi patnáct,” vzpomíná renomovaný televizní režisér Antonín Vomáčka.

Jak vždy bylo zvykem, i nyní se mohou diváci těšit na rozmluvu většinou se dvěma pozvanými hosty společenského či sportovního života.

„Po několika letech se vracím s pořadem Na kus řeči do Branického divadla a věřím, že mí atraktivní hosté opět přilákají skvělé publikum, na jaké jsem byl vždy v tomto divadle zvyklý. Začínáme 3. března a moc se těším,” nechal se slyšet držitel Českého lva Miroslav Donutil.

Vzhledem k tomu, že se nebudou jednotlivá představení natáčet, každé uvedení talkshow, jež proběhne v Branickém divadle každý měsíc, bude premiérou a zároveň derniérou, tedy pro diváky jedinečným zážitkem. 

První představení Na kus řeči s Miroslavem Donutilem se uskuteční 3. března od 19:30 hodin. Hosty oblíbeného herce budou Tereza Hofová, Matěj Hádek a písničkář Iby Pop.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.