Při závodech je atmosféra elektrizující, naši sportovci mají ohromnou podporu publika. Zkušeným závodníkům to pomáhá ke zvýšení výkonu, nabudí je to a jsou pak schopni překonat sami sebe i své osobní rekordy.

Jedním z nich byla trojskokanka Lucie Májková, která si vytvořila v této - dalo by se říci - atmosféře hokejových zápasů osobní rekord, který však na finále nestačil. Stejně vnímal atmosféru v kladném slova smyslu Radek Juška, který si ve stejném sektoru vytvořil taktéž osobní rekord - jemu však přinesl stříbrnou medaili.

Na druhém konci vnímání atmosféry závodu byl vrhač Tomáš Staněk, pro kterého elektrizující a ohlušující kulisa českých diváků byla rušivá a naopak jej srazila v kvalifikaci na poslední místo bez platného pokusu. Přitom přijížděl na šampionát jako jeden z favoritů.

Další kapitolou jsou oslavy medailových umístění, pro každého představují neopakovatelný zážitek. Ale nejen úspěšným českým atletům je publikum nakloněno, stejným způsobem, i když o trochu méně hlasitěji, povzbuzují každého závodníka.

Další fotografie a video

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.