Orchestr pod taktovkou Miroslava Novotného nezklamal a účastníci této tradiční milé zábavy se skvěle bavili.

Tak jako každý rok přišli natěšené tanečníky pozdravit starosta třetího plzeňského obvodu David Procházka, I. místostarosta Petr Baloun a místostarostové Ondřej Ženíšek a Stanislav Šec.

„Taneční vínky zavedl v našem obvodě první porevoluční starosta Bohumil Kulhánek, a jejich tradice trvá nepřetržitě dodnes. Vždy na jaře a na podzim se tak senioři mohou těšit na příjemné taneční odpoledne. Vstupné pro ně je samozřejmě zdarma,” informoval Stanislav Šec, místostarosta Městského obvodu Plzeň 3. „Tato taneční odpoledne jsou vůbec jednou z nejnavštěvovanějších akcí pro seniory, kterou obvod pořádá, vždyť návštěvnost se pohybuje vždy okolo tří stovek lidí,” dodal.    

Všechny ženy, které na vínek přišly, dostaly od vedení obvodu žlutou růži jako malou pozornost. Starosta spolu s místostarosty pak přítomné dámy vyzvali k tanci a předvedli svoje taneční umění.  

„Na vínku se hrají stále „zelené šlágry“, které naši senioři milují, a mně nezbývá, než se obdivovat jejich tanečnímu umění. Jsem rád, že aspoň takto jim můžeme poděkovat za jejich celoživotní činnost a práci,” dodal David Procházka.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.