Plzeňský ženský tým amerického fotbalu Pilsen Angels vznikl počátkem roku 2013 a za jeho vznikem stojí zejména dcera trenéra Pilsen Patriots Larryho Lewise, Larrisa Lewis, která spolu s dalšími děvčaty položila základy budoucího týmu.

Počátky byly dosti krušné a holky trénovaly v Borském parku pod vedením Larriho Lewise. V létě už tým čítal 15 slečen a začal trénovat společně s juniorským týmem Pilsen Patriots. V tu dobu se jejich trenérský tým rozrostl ještě o dva hráče Pilsen Patriots - Stanislava Košíka a Tomáše Hataje.

V srpnu 2013 dívky odjely na soustředění s prvním ženským týmem v ČR – Prague Harpies, kde podvedením zkušených trenérů sbíraly první herní zkušenosti a měly šanci si vyzkoušet hru na živo.

Od října 2013 probíhá zimní příprava v tělocvičně a na začátek letošního roku je plánovaný větší nábor. Rok 2014 bude pro Andílky ve znamení tréninků, náborů a sbírání herních zkušeností v přátelských zápasech.

Také od letošního roku patří do skupiny Pilsen Patriots, po bok mužského týmu, juniorského týmu a dětského týmu flag fotbalu. Vzhledem k rozmachu ženských týmů počítá Česká asociace amerického fotbalu s tím, že v roce 2015 spustí 1. ročník ženské ligy, kam Angels mají ambice nastoupit.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.