Krajské nemocnice na Plzeňsku vyhlašovaly a oceňovaly zaměstnance roku. Ocenění těch nejlepších zaměstnanců nemocnic včetně lékařů, sester, ošetřovatelů i nezdravotnického personálu se tentokrát uskutečnilo v Návštěvnickém centru Plzeňského Prazdroje. Nově byly oceněny i dva zdravotnické týmy.

„Je to ocenění nejen profesionality, znalostí, dovedností, spolehlivosti, ale rovněž vřelého přístupu k pacientům, dobré komunikace s kolegy, ochoty pomáhat i umění vytvářet kolem sebe příjemnou atmosféru,” uvedl předseda představenstva společnosti Nemocnice Plzeňského kraje Marek Kýhos, který dodal, že věří, že se z události stane tradice. „Lidí, kteří si zaslouží za svoji práci uznání a vděk, je v našich rodinných nemocnicích opravdu hodně,” doplnil Kýhos.  

Oficiální částí programu provedl přítomné moderátor Michal Jančařík, druhou část programu pak vyplnilo smyčcové trio Inflagranti. Kromě více než tří stovek zaměstnanců nemocnic přijali pozvání i představitelé Plzeňského kraje včele s hejtmanem Josefem Bernardem a zástupci partnerů.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.