"Pro mě to byl šok, já jsem akorát chtěl začínat,"  řekl Míra Hejda, moderátor pořadu. "Stál jsem asi metr a půl od toho, kde někdo něco hodil... A pak už jenom štípaly oči a bylo to hrozně nepříjemný, takže jsme všichni utíkali ven," dodal.

Pro bezmála osm stovek návštěvníků se zábava vmžiku proměnila v horor a snahu o únik ze sálu, který díky včasnému zásahu pořadatelů nepřerostl ve větší paniku. Jeden ze členů ochranky totiž hořicí munici ihned zabalil do mikiny a vynesl ven.

"Mysleli jsme, že to je normální kouř, ale najednou nám začaly slzet oči a všichni vybíhali ven. To jsme šli a byli úplně slepí," potvrdili nám někteří ze zúčastněných. "Uvnitř byla strašná mačkanice - všichni se rvali ven."

Našli se i svědci události: "Viděli jsme dva lidi - jeden v kožený bundě, druhý v kožený kostičkovaný bundě - a hodili nám sem dýmovnice." Informace okamžitě začala prověřovat policie.

Nikdo nebyl vážně zraněn. Jednoho člověka, který se více nadýchal kouře, odvezla záchranka k ošetření do nemocnice. Ostatní to odnesli pálením očí a výrazným slzením.

Jak informovala tisková mluvčí klatovské PČR Dana Ladmanová, policie případ řeší pro podezření ze spáchání přestupku.

O vyčištění a vyvětrání prostor klubu se poté postarali hasiči. Zásah trval kolem hodiny a půl a až poté se mohli návštěvníci vrátit zpět. Pořad Limuzína disco tour mohl v klidu odstartovat, i když plyn byl v klubu cítit i dlouho poté a lidé se chtě nechtě neubránili dalším slzám.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.