Vše vypukne v 10.30 hodin u hasičské zbrojnice prodejem zabijačkových specialit. O hodinu později, v 11.30 hodin, začne k dobré zábavě hrát skupina Pelíškové z Klatov. Ve 12 hodin na účastníky vepřových hodů čeká vystoupení oblíbeného a velmi úspěšného imitátora Petra Jablonského.

Petr Jablonský má na svém kontě přes 90 hlasů, které postupně využívá ve svých zábavných vystoupeních, ve kterých se hosté mohou setkat s jedinečným humorem. V rámci jeho vystoupení mohou diváci zhlédnout imitování kulturních a politických osobností.

Bavič Petr Jablonský se do paměti lidí zapsal především jako imitátor. A jaký hlas si v podání Jablonského diváci nejčastěji vyžadují?

„Jedná se o absolutní stálice - pana prezidenta, Halinu Pawlowskou a z těch nových nejvíc frčí Andrej Babiš,” svěřil se tuzemský nejpopulárnější imitátor Jablonský.

Bublinářská show Matěje Kodeše

Součástí sobotního programu od 14 hodin bude také bublinářská show v podání Matěje Kodeše, profesionálního umělce, který se v tomto oboru právem zařadil mezi světovou špičku. Během své kariéry nasbíral nespočet světových rekordů, které jsou zapsány v databázích Guinness World Records, Elite World Records a Agentury Dobrý den.

Kdy ho začaly bubliny fascinovat? „Viděl jsem kdysi vystoupení amerického bublináře Toma Noddyho, které mě fascinovalo! Chtěl jsem tomu, co předváděl, přijít na kloub. Tak jsem začal s bublinami experimentovat, vyvíjet vlastní směs, triky a kouzla. Bubliny mě natolik pohltily, že jsem se jim začal věnovat na plný úvazek. Dnes krom bublinové show točím i reklamy, zajišťuji poradenství divadlům a televizím, vymýšlím na zakázku triky, rekvizity a loni jsem uvedl na trh vlastní značku bublifuku MegaBublina, čímž jsem si splnil sen,” prozradil Matěj Kodeš.

A jak dlouho trvalo, než se vypracoval? „Pracuji na sobě stále. S tím nesmíte nikdy skončit. Musíte si klást nové cíle a vymýšlet nové věci, abyste neustrnuli na jednom místě. To není dobré v žádném oboru. Každý problém je pro mě výzva,” dodal Kodeš.

Vystoupí i mistr světa ve Footbagu

Na závěr akce od 16 hodin vystoupí mistr světa ve Footbagu Honza Weber. Je sedminásobným mistrem světa a mnohonásobným mistrem Evropy i ČR ve Freestyle Footbagu (Hakisaku) a mistrem ČR ve Freestyle fotbalu. Má zkušenosti z více než 3000 vystoupení od roku 2001 a účastnil se přes 200 profesionálních závodů.

Se svojí show vystoupil ve 30 zemích světa a byl také hostem mnoha evropských i zámořských TV show. Na svém kontě má i semifinálovou účast v české televizní talentové soutěži. 

Jeho unikátní vystoupení je vysoce profesionální kombinací talentu a umění ukazující to nejlepší možné z Footbagu a Freestyle fotbalu. Jeho přizpůsobivost, jako vystupujícího umělce, dělá z těchto exhibičních vystoupení ideální doprovodný program na všechny druhy akcí, které se tak stanou výjimečné a pro hosty nezapomenutelné.

Tak se v sobotu 2. března přijďte pobavit i dobře najíst!

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.