Ve středu 27. března krátce po půl páté hodině odpolední na silnici I/14 v České Třebové v ulici Dr. E. Beneše se střetlo vozidlo, pravděpodobně značky Ford Mondeo nebo Ford Focus Combi tmavě modré barvy, s chodcem.

Neznámá řidička jedoucí směrem od Ústí nad Orlicí do obce Třebovice se střetla na přechodu pro chodce s patnáctiletým chlapcem. Po krátkém vzájemném rozhovoru, při kterém se chodci omluvila, pokračovala v jízdě.

Policie prostřednictvím mluvčí Lenky Vilímkové žádá neznámou řidičku, či možné svědky, kteří popsanou událost viděli, aby se ozvali na linku 158, případně na telefonní číslo 974 580 251.

Ke střetu auta, tentokrát s cyklistou, došlo rovněž ve čtvrtek 21. března v 19.55 hodin na křižovatce u vodní nádrže v obci Sloupnice, ležící v okrese Svitavy, zhruba 14 kilometrů od města Ústí nad Orlicí.

Účastníkem této dopravní nehody je třicetiletá řidička, jedoucí v osobním autě značky Škoda Octavia a neznámý cyklista. Řidička po střetu vystoupila z auta a kontaktovala cyklistu. Ten však z místa nehody odjel. Jedná se mladíka přibližně ve věku 16 let, světlých vlasů.

Policie nyní pátrá po uvedeném cyklistovi a žádá případné osoby, které o nehodě něco vědí, aby se přihlásili na linku 158 nebo telefonní číslo 974 580 251.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.