Absolutním vítězem ankety se již posedmé stal Robert Krupička, atlet TJ Jiskra Ústí nad Orlicí. V roce 2018 získal 2. místo na MS v horském maratonu v jednotlivcích a 1. místo na MS v družstvech, 11. místo na MS ve skyrunningu ve Skotsku a 5. místo na MČR v běhu na lyžích na 50 km volně.

Úspěšnou činnost v hlavní kategorii měl i druhý Jan Bína, mistr světa juniorů v kombinaci jednotlivců, z oddílu kuželek TJ Lokomotiva Česká Třebová, a třetí Monika Simonová, která absolvovala 23 cyklo závodů, z toho 18krát skončila na pódiu - 10krát na 1. místě.

Četných úspěchů dosáhli i další čtyři jednotlivci: Jakub Štvrtecký z Letohradu, Daniel Suchánek z Vysokého Mýta, Adéla Stránská z České Třebové a Markéta Marková z SDH Dolní Čermná - požární sport.

Z jednotlivců v kategorii žáků na prvních třech místech skončily Sára Viktorie Serbousková z Českotřebovského běžeckého klubu Iscarex, Karolína Málková z SK Žamberk, rychlostní kanoistika a Eliška Krummerová z Tacl team Letohrad-bowling.

V jednotlivcích dorost a junioři 1. místo získal Lukáš Vašina z družstva volejbalu TJ Sokol Česká Třebová před Adamem Pánkem z Falcom Kickbox Vysoké Mýto a orientačním běžcem Tomášem Křivdou z K.O.B. Choceň.

V jednotlivcích veteránů byli bez pořadí oceněni Jana Matyášová (53 let), běžkyně (do vrchu, kros, silnice) společnosti Silvita Ústí nad Orlicí, Petr Novák (51 let) z SK Donocykl Vysoké Mýto - alpinismus a Jiří Strnad (72 let) z Klubu vodních sportů Žamberk. 

Z handicavaných sportovců si ocenění odnesl Jan Holub ze Sportovního oddílu UNO - plavání při ZŠ, MŠ a PŠ Ústí nad Orlicí.

Dále byly oceněny kolektivy, a to z vesnic TJ Sokol Libchavy - oddíl fotbalu, pět kolektivů mládeže bez pořadí a z řad dospělých kolektiv TJ Lokomotiva Česká Třebová - kuželky muži, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - fotbal muži a SK Hokejbal Letohrad muži.

Ocenění repre v cizím dresu si odnesl Michal Krčmář účastník ZOH v Pyeongchangu z oddílu biatlonu Jablonec n. N. a Dominik Záleský, atlet působící v oddíle Dukla Praha.

Do "Síně slávy" byl uveden dlouholetý funkcionář TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, rozhodčí atletiky a značkař KČT, stále aktivní osmdesátiletý Jaroslav Haněl a pětisedmdesátiletá Jarmila Hejtmanská z TJ Jiskra Králíky. Celý život byla cvičitelkou dětí, dorostenek a žen. V současné době vede oddíl seniorek v Králíkách, se kterými požádá různé sportovní akce.

Dále byli oceněni všichni, kteří se nemalou měrou na úspěšných výsledcích sportovců podílejí. Mezi nimi bylo vybráno 5 trenérů, cvičitelů a rozhodčích, a to Vladimír Chudý, trenér fotbalu A mužstva Jiskra Ústí nad Orlicí, Kamil Renčín, dlouholetý extraligový rozhodčí volejbalu z TJ Sokol Česká Třebová, Milan Stránský, cvičitel SPV z TJ Jablonné nad Orlicí, Vlastimil Vávra, trenér a místopředseda Klubu biatlonu Letohrad, a Jan Vencl, trenér nejen úspěšného Roberta Krupičky a rozhodčí atletiky TJ Jiskra Ústí nad Orlicí.

Jako "Sportovní hvězda" Deníkem vyhlášené ankety u čtenářů podruhé za sebou vyhrála dvanáctiletá Eliška Zemanová z Falkon Kickbox Vysoké Mýto.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.