Oblíbené trio herců z Listování představí knihu Keitha Stuarta, novináře píšícího především o herním a digitálním průmyslu. Kluk z kostek, s podtitulem Život není jen hra, ale hry nám pomáhají přežít, není pouze o rozpadu rodiny, autismu a životě s mentálně postiženým chlapcem, je to především dojemný příběh o utváření a hledání vztahu otce a autistického syna.

Alex svou ženu Jody miluje, ale zapomněl, jak jí to dát najevo. Zbožňuje i svého autistického syna, ale ani za mák mu nerozumí. Sam je plný překvapení a svět je pro něj hádanka, kterou bez pomoci nedokáže rozluštit. Až díky hraní Minecraftu pro sebe otec se synem najdou společný prostor, v němž se začnou lépe poznávat a navzájem se chápat. Dokáže se rozpadlá rodina kousek po kousku, kostku po kostce dát znovu dohromady? Odpověď nabídne Listování.

Projekt Lukáše Hejlíka, cyklus scénických čtení, představuje každý měsíc zajímavé a aktuální knihy, které se právě objevují na knižním trhu. Literární seriál v Poličce pokračuje v neděli 14. října v Divadelním klubu.

Předprodej lístků se koná v knihovně. Další informace na www.knihovna.policka.org.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.