Představení bude ušité na míru souboru Listování a uvede několik pohádek, mezi nimiž zazní pohádka O Věrce Hollé, co se dloubala v nose, O žravém Alánkovi Novotným, O Leničce Janíkové, která neustále žalovala, a mnoho dalších rozverných pohádek.

„LiStOVáNí oslavilo 14. leté výročí (tedy 14 let od první premiéry a první knihy). Teď se však chystáme na premiéru s pořadovým číslem 100! A to chce samozřejmě pořádnou oslavu,“ uvedl herec Lukáš Hejlík.

V lednu LiStOVáNí uvádí na jevišti svou stou knihu, Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče. „Neskutečně mi na tom záleží! Je to jako velké jubileum, vidíte, co je za vámi, přemýšlíte, co je před vámi. A rádi bychom to neslavili na večírku. Chceme uspořádat mejdan pro naše diváky na všech scénách, kde hráváme pravidelně. A tak se vydáváme do třiceti měst a bylo by nám ctí, kdyby přišli všichni, kdo mají tenhle náš seriál akčních čtení rádi,“ řekl autor projektu LiStOVáNí Lukáš Hejlík, pro něhož je to velký mezník.

Účinkuje Lukáš Hejlík a všichni herci ze souboru LiStOVáNí, kteří mají ten večer čas. Předprodej vstupenek je v poličské knihovně.

Další informace

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.