Popasovat se s knihami, které více než po padesáti letech upravil nedávný jubilant, Miroslav Zikmund, je opravdová výzva. LiStOVáNí tuto výzvu přijalo! A jak už to s LiStOVáNím bývá, dá se s ním očekávat spousta legrace a pouze to nejlepší z cest Hanzelky a Zikmunda. Legenda Z+H v českém cestopisu nikdy nepomine. 

LiStOVáNí je divadelní představení s knihou v ruce, zvláštní druh scénického čtení, který poutavou formou předkládá divákům zcela nový zážitek z četby. Svým pojetím si klade za cíl posluchače knihou oslovit a probudit zájem o čtení. Za mimořádný přínos v oblasti propagace čtenářství získalo LiStOVáNí cenu Nadace Český literární fond.

„Návštěvníci se tentokrát mohou těšit na cestopisné Listování v podání Pavla Oubrama a Tomáše Drápely,“ uvedla za organizátory z poličské knihovny Klára Kašparová.

Scénické čtení Legendy Z + H je na programu ve středu 10. září od 20.00 hodin v poličském Divadelním klubu. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v poličské knihovně na oddělení pro dospělé.

Další informace

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.