Středeční letní kino bude patřit akční podívané. Podaří se hlavním hrdinům Arnoldovi Schwarzeneggrovi a Sylvestru Stallonovi utéct z vězení, odkud prý není úniku?

Pro ty, kteří rádi ponocují, Poličské kulturní léto připravilo ojedinělý filmový maratón. Co všechno udělá personál malého hotelu pro získání vysněné čtvrté hvězdy? To se návštěvníci dozví v pátek 18. července ve 12 dílech komediálního seriálu Čtvrtá hvězda.

„Stejně jako na ostatních akcí Poličského kulturního léta i na filmovém maratónu bude zajištěno občerstvení a uděláme vše pro to, aby návštěvníci prožili příjemnou téměř šestihodinovou podívanou,“ sdělila za organizátory Klára Kašparová z poličské knihovny.

Filmovou štafetu přebere v sobotu 19. července film Velká nádhera, vizuálně podmanivé komediální drama, zasazené do prostředí římské smetánky. Opomenuty nebudou ani děti. V neděli je rozveselí Malé divadélko Praha s loutkovou pohádkou O kohoutkovi a slepičce.

Tímto však nabídka kulturních akcí nekončí. Poličský kulturní festival bude bavit návštěvníky v průběhu letních prázdnin až do konce srpna.

Více se dozvíte na facebookové stránce Poličské kulturní léto. Kompletní červencový program naleznete na webové stránce www.letopolicka.cz. 

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.