Čtvrteční večer v prázdninové Poličce bude věnován hudbě a letnímu povídání. V rámci projektu Pojďme na Martinů se bude konat přednáška zahrnující poslech klasické hudby, která bude doplněna obrazovou prezentací. Návštěvníci se tak mohou těšit na ukázky z jednotlivých skladeb, dobové fotografie a společné popovídání nad osudy slavného muzikanta.

Cyklus pravidelných poslechových přednášek s názvem Pojďme na Martinů pořádá o. s. Náš Martinů ve spolupráci s Centrem Bohuslava Martinů a Městskou knihovnou v Poličce. Občanské sdružení Náš Martinů se prostřednictvím poslechových přednášek věnuje osobnosti hudebního skladatele Bohuslava Martinů s cílem oživit zájem o osud a dílo slavného muzikanta v jeho rodném městě.

Více informací

Hudba a letní povídání Martinů v Kostce je jednou z řady akcí Poličského kulturního léta, multižánrového festivalu rozvíjející kulturní zábavu v prázdninové Poličce. Jedná se o projekt, který pořádá Centrum Bohuslava Martinů a Městská knihovna Polička ve spolupráci s o. s. MaTami, o. s. Pontopolis a o. s. Náš Martinů. Projekt rovněž podporuje město Polička a řada dalších institucí.

Další informace

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.