„Mám velkou radost, že i letos se podařilo akci posunout zase o kus dál. Návštěvníci letos mohou vidět více módních přehlídek, nově máme připraveno vyšetření z kapky krve nebo vyšetření plosek chodidel pomoc elektronického přístroje iStep, který zatížení vašich chodidel ukáže na monitoru počítače,” uvedla Stanislava Švachulová z pořadatelské agentury.

Tradičně pak návštěvníci vyhledávají vyšetření očí odborníky z oční kliniky, vitamínové a potravinové doplňky pro zlepšení své kondice, vizážistky. Celé prostory festivalu provoňují nádherné vůně přírodních esencí od profesionální aromterapetky, která namíchá tělový olej přímo na míru.

Hlavní fyzioterapeut Lázní Velichovky pomáhá návštěvníkům řešit problémy pohybového aparátu, které doplní kolagenoví specialisté svými přípravky. Relaxace mysli pomocí her vás odvede od každodenních stresů, dozvíte se, jak a proč čistit vodu, kterou pijeme. Každý se například může naučit, jak si najít svůj vlastní originální jídelníček tak, aby svému tělu prospíval a nebyl pod diktátem moderních trendů ve výživě. 

„Festival pokračuje také druhým dnem a má nabitý program. Vrcholem bude autorská módní přehlídka Ateliéru Donát, jehož hvězdou bude i herečka Naďa Konvalinková. Bioinformační kosmetika a přípravky podle tradiční čínské medicíny či přípravek pro muže, který optimalizuje hladinu testosteronu - to vše jsou lákadla, která dnes přilákala návštěvníky. Naše motto zní: Tedy přijďte a buďte zdraví!" uzavřela Stanislava Švachulová.

Další informace o festivalu

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.