Kdo si hraje, nezlobí. To samozřejmě platí nejen u dětí, ale i dospělých. Co ale dělat, když nevíme, jaká společenská hra nás bude bavit? 

Východočeské deskohraní a hračkohraní po roce opět umožní návštěvníkům nejen z regionu vyzkoušet si nové společenské hry, hračky, stavebnice i hlavolamy. 

Brány festivalu her a hraček pro malé i velké se otevřou v pátek 25. listopadu ve 13.00 hodin odpoledne, v sobotu 26. listopadu festival pokračuje od 9.30 hodin až do 18.00 hodin. Stejně jako v předcházejících dvou letech festival hostí kongresovém centru ve 3. patře Paláce Pardubice.

I letos má tato naprosto výjimečná a ojedinělá akce zajímavý doprovodný program a nabízí velkou rozmanitost produktů - nejen hry, hračky, hlavolamy, stavebnice, ale nově i kreativní potřeby, zábavu pro dospělé, edukativní a zábavné učení pro všechny generace.  

V loňském roce organizátory potěšil zájem ze strany návštěvníků - dosáhl až k číslu 3000. Některé rodiny na festivalu strávily i celý den. Návštěvníci odcházeli spokojení, protože nakoupené vánoční dárky si mohli na festivalu předem vyzkoušet. Motto festivalu totiž zní: "Nekupujte zajíce v pytli a přijďte si svou hru či hračku vyzkoušet!"

Pokud budou chtít děti napsat Ježíškovi dopis se svými přáními, pak tu pro ně bude připraveno razítko na dopis i obálka

Další informace pro návštěvníky najdete na webu.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.