Koncert Maxe Andrewse odstartuje ve 20:30. Max Andrews je rodák z americké Lousiany, během svého života však žil také v Kalifornii, Tennessee, Alabamě a newyorském Brooklynu. Ze všech míst čerpal inspiraci pro svou hudební tvorbu. Zračí se v ní energie amerického jižanského rocku, tak i newyorská alternativní scéna.

„Max měl u nás velmi úspěšné vystoupení v zimě, jeho hudba má velkou sílu, proto jsme se domluvili, že jej v létě zopakujeme,” vysvětluje Petr Radosta, provozovatel Bushman baru.

Přestože má Max Andrews americké kořeny, sám sebe už považuje za Pardubáka. Ve městě nebo jeho okolí žije takřka devět let. „Když jsem se přestěhoval do České republiky, začal jsem se zde věnovat intenzivně své vlastní hudbě. Inspiraci jsem cítil ze života zde i z úžasných lidí, které jsem mohl potkat,” přibližuje Max. „A teď už cítím, že Pardubice jsou mým domovem,” dodává Max se svým typickým klukovským úsměvem.

Max do svých písní dává své bohaté prožitky z pestrých prostředí. A jejich atmosféru všem zprostředkuje na sobotním koncertu v Bushman baru.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.