„Na velkém podiu na náměstí vystoupí BIG BAND Žerotín Olomouc, Smyčcový orchestr ZUŠ Zábřeh nebo sbory TapTýda Loučná nad Desnou a Arietta ZUŠ Mohelnice. Pozvání přijal také Bielska Orkiestra Dęta z Polska, se kterým náš orchestr už několik let úspěšně spolupracuje. Podobně jako vloni je v plánu také program na předzahrádkách místních kaváren,” zvou organizátoři akce. 

V Levandulové kavárně a v Café Carré vystoupí od 19 hodin Hamanaca a Maki, kteří svou hudbou vyplní pauzu potřebnou k nazvučení velkolepého večerního programu.

Vrcholem večera totiž, podobně jako vloni, bude Koncert filmové hudby v podání Dechového orchestru Zábřeh se sborem, zpěváky a tematickou videoprojekcí. Orchestr si pro letošní ročník připravil zbrusu nový repertoár složený z těch nejlepších filmových trháků jako třeba Hra o trůny, Forrest Gump nebo Superman.

Na podiu v jednu chvíli vystoupí více než stovka umělců. Celkově se během dne na hlavním podiu zábřežského náměstí vystřídají více než dvě stovky mladých hudebníků.

Akce je podpořena městem Zábřeh a Olomouckým krajem.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.