Páteční setkání proběhlo v duchu obchodních podnikatelských snídaní privátních klubu Business for Breakfast, kde se naplnila část agendy „představení v 60 sekundách“. Každý účastník dostal příležitost představit sebe a svou firmu. Cílem setkání bylo vzájemné seznámení podnikatelů a živnostníků ze všech privátních podnikatelských klubů BforB z celé Moravy. Prodloužený víkend byl již v duchu neformálního dalšího vzájemného poznání.

V samotném začátku pátečního setkání účastníky přivítal a popřál mnoho krásných zážitků generální ředitel společnosti INFOGOLD s. r. o., vlastníka hotelového komplexu Avalanche, Ing. Mgr. Vlastimil Sedláček. Posléze následovala prezentace hotelového komplexu Avalanche s jeho výhledem rozvoje resortu s nabídkou osobní účasti na jeho rozvoji.  

Následovala prezentace Ing. Mgr. Tomáše Sýkory, předsedy představenstva Okresní hospodářské komory v Olomouci, který se již tradičně účastní aktivit podnikatelského klubu. Přestavil podstatu hospodářské komory a především činnost hospodářské komory v olomouckém regionu.   

Dále probíhala prezentace Ing. Jana Podzimka ze společnosti PRIA SYSTEM s. r. o. zaměřená na socilání sítě a jejich vliv na rozvoj podnikatelských aktivit. Posléze Vít Hudec provedl jeho společnosti Benefit IT s. r. o. a jejich nabídky digitálního pera se zaměřením na šetření nákladů firem, na šetření času a hlavně odlehčení administrativní zátěže zaměstnanců firem.

Po skončení prezentací firem následovala soutěž společnost PRIA SYSTEM s. r. o. se zaměřením na práci s propagací na facebooku a soutěž o cenu „Umím nejlépe prezentovat firmu“, která probíhala v duchu zaseknutí v 60 sekundách. Tuto cenu vyhrál Jiří Hudec ze společnosti Vinařství Chateau Lednice a. s.

Po skončení soutěží následovala bohatá tombola za přispění společnosti BYZMAG. Po tombole následovala degustace vín a ochutnávka výtečné gastronomie hotelu Avalanche. Na samotném konci nechyběla hudba a tanec všech zúčastněných.

Všichni poděkovali hotelovému komplexu Avalanche za krásné a příjemné prostředí a organizátorům společnosti Business for Breakfast a společnosti RPSC ideas s. r. o. zastoupená Mgr. Radimem Kašparem za krásné prožití pátečního večera s bohatým programem plným zážitků.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.