DiscGolf je oblíbenou zábavnou hrou odvozenou z golfu. Místo golfového míčku se však do jamky snažíte z určitého výhoziště umístit létající disk. A jamka? Tu tvoří ocelový koš. Cílem hry, která vznikla v USA, je tak dokončit jamku s nejmenším počtem úderů, tedy hodů. Na každý hod si můžete vybrat talíř lišící se délkou, směrem i tvarem letu.

Hracím prostorem v Jeseníku je Park Vincenze Priessnitze, který je součástí lázeňského areálu. Celkem hrajete na devět jamek. Během hry se setkáte s nejednou přírodní překážkou, které hru činí o to zajímavější. DiscGolf je rozhodně dostupná a zábavná hra pro

„Náš lázeňský DiscGolf je ještě doplněn o zábavný kvíz. Každá jamka je doprovázena otázkou týkající se našich lázní,“ představil novinku obchodní ředitel Tomáš Rak. Za zodpovězení kvízu děti dostanou malý dárek v lázeňském infocentru, kde si také půjčíte potřebné disky ke hře.

DiscGolfPark Priessnitz můžete vyzkoušet třeba na připravovaném víkendovém turnaji v sobotu 9. srpna. Součástí sobotního programu bude také discgolfová akademie, zaměřená na základy hry a backhandového hodu.

Další informace

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.