Na ZŠ Volgogradská v Ostravě se tým domácích Šprtmejkrů střetl na úvod s týmem z desáté příčky BHL ZEKATEL Žďár nad Sázavou. Ostrava však neponechala nic náhodě a zvítězila s převahou 15:4.

V druhém utkání šlo o medailové pozice v 1. lize. Bizoni z Uherčic museli zvítězit, aby přeskočili tým Doudeen, který byl po předposledním kole na třetí příčce. Uherčice proti Žďáru sice začaly zvolna, avšak dvě vyhrané směny 4:1 znamenaly jednoznačné vedení. Nakonec zvítězily 15:7.

Na závěr se střetly dva vítězné týmy Ostrava s Uherčicemi. Domácí byli v silné sestavě oproti Uherčicím, kterým chyběli Flajšingr i Předešlý Libor. Rozdíl sil se tak záhy projevil a domácí si dokráčeli k pohodlnému vítězství 14:9.

V Dobré Vodě u Českých Budějovic se hrálo o titul Mistra ČR mezi Dragons Brno a Dobrou Vodou. Z tohoto měření sil vzešli vítězně hráči Dragons a vzali tak titul právě domácím hráčům.

Naopak v Praze hrály týmy ze suterénu tabulky. Jejich vzájemné měření sil znamenalo dvě porážky Prahy a druhé vítězství pro Most v sezoně.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.