Dvanáct smíšených párů se zapsalo do prezenční listiny, převléklo se v šatnách do sportovních outfitů a čekalo netrpělivě na rozlosování prvního z celkem sedmi kol. Los určil soupeře a všichni se s nadšením odebrali do sálu k prvním zápasům.

A tak šlo kolo za kolem. Někteří se radovali z výhry, někteří se zpětně ohlíželi za chybami, které během jednotlivých zápasů udělali. Zahráli si však všichni parádně, a proto byli všichni po sedmém kole znavení, ale šťastní.

Pogratulovat se na tomto místě musí obhájcům prvního místa z loňského roku - Hance a Petrovi Ruckým, kteří ani v jednom zápase nezaváhali a košíček jim lítal tam, kam chtěli.

Děkujeme Markétě Rucké a Zbyňku Plankovi, kteří turnaj skvěle zorganizovali. Také děkujeme Zdeňce a Petrovi Mrázkovým, že se v prostorách jejich restaurace mohl turnaj opět konat. A samozřejmě děkujeme všem účastníkům, bez kterých by žádný turnaj nebyl.

Sponzoři akce: Stavebniny DEK, Strabag, Restaurace U Slunce, Lájoš.

Celoroční činnost Pionýrské skupiny Ještěr podporují v roce 2017: Statutární město Ostrava, Městský obvod Svinov, ArcelorMittal Ostrava, Rembrandtin.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.