Ženy zahájily svůj program volných jízd v 11.00 hodin dopoledne. Na své finálové jízdy nastupovaly podle obráceného pořadí po odjetí krátkého programu.

V soutěži reprezentovaly tří závodnice České republiky. Jako první nastoupila Klára Štěpánová reprezentující i svůj oddíl z Kopřivnice. Zajela velmi dobrou jízdu. Byla spokojena. Celkově obsadila 20. místo se ziskem 110.81 bodů

O jedno místo níže na 21. místě skončila po volné jízdě ambasodorka světové soutěže ISU Junior Grand Prix Ostrava Michaela Lucie Hanzlíková z Ostrova. Získala celkem 110.38. Ateta Janiczková z Třince zajela slabší volnou jízdu a obsadila 26. místo.

Výsledky volné jízdy žen:

1. Alena Kostornaia, Rusko 198.38 bodu

2. Yelim Kim, Korea 196.34 bodu

3. Viktoria Vasilieva, Rusko 182.87 bodu

Odpoledne se připravilo 24 mužů na své volné jízdy. Mezi nimi byli i tři reprezentanti České republiky. Všichni zajeli oba programy jak krátký program, tak volné jízdy dobře.

Po výsledcích z krátkého programu nastupoval v druhém sledu svěřenec Tomáše Vernera Matyáš Bělohradský. Ve volné jízdě exceloval, zajel velmi dobře. Byl spokojen a skončil se 165.94 bodu celkově na 10. místě. Nedařilo se Danielu Mrázkovi, kterému volná jízda prostě nevyšla. Získal 126.89 bodu, a to stačilo jen na 26. místo.

Překvapil Radek Jakubka. Mladík vysoký 185 cm z Ústí nad Labem zajel jízdu velmi dobře. Diváci v hale bouřili, tleskali. Výsledek se dostavil. Radek obsadil skvělé 8. místo se 173.48 bodu.

Je zajímavé, že Radek Jakubka přes úspěch uvažuje o ukončení sólové dráhy a prioritu chce přikládat párové disciplíně s Annou Duškovou.

„Zkušenosti ze skoků, piruet a bruslení se určitě přenesou do párů. S chybějícími zkušenostmi mi pomůže Anička, která vše perfektně zvládá. Myslím, že to půjde velmi rychle,” řekl těsně po své jízdě Radek Jakubka, který se brzy s Aničkou Duškovou zařadí do kategorie sportovních dvojic