Soutěž o nejlepší on-line komunikaci nemocnic se uskutečnila vůbec poprvé a byla součástí třináctého ročníku soutěže o nejlepší českou nemocnici.

Komise složená z on-line specialistů hodnotila, jak informačně kvalitní a uživatelsky přívětivé jsou internetové stránky jednotlivých nemocnic. Roli hrála i technická úroveň webových stránek a schopnost přizpůsobit se různým zařízením.

Podle komise internetové stránky Nemocnice Český Těšín vynikají mimo jiné velmi dobrým ovládáním na mobilních zařízeních a kvalitní optimalizací pro internetové vyhledavače. Web splňuje i veškeré požadavky z pohledu nařízení GDPR.

„Webové stránky jsou to první, kam se pacient podívá. Proto je důležité, aby pacienta kvalitně informovaly a aby vyhledávání informací bylo rychlé a přehledné. Pro nás je důležité, že náš web spravuje odborník z centrály AGEL, který má v tomto oboru velké zkušenosti a na požadované změny reaguje velmi rychle,“ říká předsedkyně představenstva Nemocnice Český Těšín MUDr. Barbora Zbránková.

Vítězové z řad nemocnic si převzali svá ocenění na slavnostním vyhlášení výsledků v pražském hotelu Clarion. Za Nemocnici Český Těšín ocenění převzala MUDr. Barbora Zbránková.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.