Kino totiž kromě hudebních a společenských akcí zažije další herní den na playstation, tentokrát se na velkém plátně „pojedou“ závody motorek.

Začátek jara ohlásí v bohumínském kině pop-rocková kapela Modrý cimbál, která na pódiu představí originální aranžmá známých světových hitů od Stinga, U2, Pink Floyd, The Cure či Depeche Mode. V průběhu koncertu pokřtí nové album Blue Hot Chilli Cimbal, na němž mezi jinými hostuje i Bára Basiková. Příznivci netradičně pojatého popu a rocku jsou na vystoupení zváni ve středu 20. března od 19 hodin, vstupné stojí rovnou stokorunu.

Hudební bonbonek vystřídá další herní den na plátně kina, který tentokrát prověří příznivce herní konzole PS4 při závodech motorek. „Každý hráč pojede zhruba pět až šest jízd po třech kolech, záleží to na rychlosti ostatních. Počítá se nejlepší čas, maximální kapacit je 20 hráčů. Kdo nechce závodit, může přijít fandit,“ přiblížil ředitel K3 Bohumín Karel Balcar. Akce je naplánovaná na sobotu 23. března od 9 hodin. Kdo se chce chopit ovladače, zaplatí stovku, přihlížející a povzbuzující doprovod vytáhne z peněženky polovinu.

První dubnový den bude patřit kino něžnému pohlaví. Dámská party potěší ženy ochutnávkou čajů z celého světa, s líčením poradí Jiřina Fareková a o romantický vrchol akce se postará film Zraněná srdce. Program aprílového pondělí začíná v 17 hodin, samotné promítání odstartuje v 19 hodin. Vstupné je 130 korun.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.