„Předchozích sedm ročníků ukázalo, že v našem regionu vyrůstají velké pěvecké talenty. I letos se představí mladí lidé z Bohumína, Dolní Lutyně, Rychvaldu, Dětmarovic a Orlové. Pro porotu je každoročně oříšek vybrat absolutního vítěze, protože úroveň jednotlivých vystoupení je vysoká a pro publikum je program krásným předvánočním zážitkem,“ konstatoval ředitel městské kulturní agentury K3 Bohumín Karel Balcar s tím, že v porotě se objeví nová česká celebrita, finalistka SuperStar 2018, patnáctiletá Eliška Rusková z Orlové.

Stříbrná soutěžící z posledního klání populární televizní soutěže SuperStar bude hlavním hostem bohumínské pěvecké soutěže. Aktuálně Eliška oslovuje své fanoušky vůbec prvním singlem v kariéře zpěvačky nazvaném El Latino, ke kterému natočila videoklip u moře a pokřtila jej letos v září. „Eliška usedne v porotě naší soutěže a diváky potěší živým vystoupením,“ přiblížil Balcar.

Soutěžící budou rozděleni do čtyř věkových kategorií a samostatnou skupinu utvoří dua. Atmosféru v sále, kterou vytvářejí nejen pěvecké výkony, ale i připravené scény a kostýmy, si může vychutnat i veřejnost. Akce začíná v 16 hodin, vstupné je 80 korun.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.