„Jednou za čas nabízíme Bohumíňákům kromě divadelních vystoupení pražských souborů také zábavné talk show populárních osobností, během nichž mají možnost blíže poznat své oblíbené herce a zpěváky a nahlédnout do zákulisí jejich profese. Tento podzim jsme pozvali svérázného Jakuba Koháka, kterého skvěle doplňuje David Kraus. Ten se také stará o hudební část programu,“ informoval ředitel městské agentury K3 Karel Balcar.

Herec, režisér a scénárista Jakub Kohák, jehož na scéně provází osobitý projev a excentrický zjev, je divákům známý především z českých komedií, namátkou Instalatér z Tuchlovic, Okresní přebor, Teorie tygra nebo Špindl. Svůj komediální talent využívá ale i v reklamách a jako pravidelný host rádia Evropa 2, kde rozdává „hvězdné“ rady.

Televizní diváci jej mohli pravidelně vídat jako porotce soutěže Tvoje tvář má známý hlas. V ní se potkal s Davidem Krausem, který v jedné ze sérií účinkoval jako soutěžící. Nezapomenutelné bylo především jeho vystoupení v převleku frontmana německé skupiny Rammstein Tilla Lindemanna a téměř dokonalé podání hitu Du hast. Fanoušci si jej oblíbili také díky talk show jeho otce Jana Krause, v níž se stará o hudební předěly.

Když se tyto dvě osobnosti spojí, vznikne hodina a půl třaskavého humoru i muziky, převážně písní, které David Kraus prezentoval v „Tváři“. V druhé polovině programu, nazvaném jako Hvězdy, jak je neznáte, dají oba aktéři prostor dotazům z obecenstva. Vstupenky za 290 korun jsou k mání v pokladně kina v předprodeji nebo přímo na místě před začátkem show.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.