Aquacentrum v létě nabízí spolu s celoročními atrakcemi navíc venkovní plážoviště s lehátky a slunečníky, venkovní brouzdaliště se skluzavkou pro nejmenší nebo posezení ve stínu pergoly.

Pětaosmdesát korun pro dospělé a pětačtyřicet pro děti, takovou sumu si musí připravit návštěvníci, kteří chtějí projít turniketem vodního světa a užít si tobogán, vířivku, masážní lavice, plavecká a průplavový bazén. Běžně jim tato částka stačí na hodinu radovánek, v létě si za ni ale užijí trojnásobek. V areálu mohou zůstat 180 minut.

„Chceme vyjít vstříc lidem, kteří by se chtěli třeba opalovat a pak se svlažit v bazénu. Jsme sice indoorové aquacentrum, ale na prázdniny otevíráme letní venkovní sekci, která má umožnit lidem relax na sluníčku,“ vysvětlil ředitel společnosti Bospor Jan Rozsypal. Akce tři hodiny za cenu jedné se podle jeho vyjádření vztahuje na areál bazénu, neplatí tedy pro saunový svět.

Prodloužený pobyt nabízí aquacentrum pouze ve všední dny. „O víkendech a státních svátcích, kdy je návštěvnost vysoká, platí standardní podmínky. Tento týden tedy akce běží jen do středy, pak až zase od příštího pondělí,“ doplnil Rozsypal.

Sportovně-relaxační areál, jehož je aquacentrum součástí, nabízí kromě vodních radovánek i plážový volejbal, pétanque, curling na koberci nebo adventure golf s osmnácti drahami. Pláž bazénu je s areálem golfu propojena a po předložení vstupenky z aquacentra lze na golf získat slevu.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.