Místní si váží, že kromě Prahy a Brna se Vivaldianno Reloaded představí už jen v Třinci. Čím si to zasloužili?

Máte úžasnou a velmi krásnou novou sportovní halu. Vivaldianno s tímto projektem objelo celou zeměkouli a do vaší haly patří.

Bude třinecký koncert něčím výjimečný?

Ano. V Třinci bude velký orchestr se sborem, největším v historii. Máme samozřejmě připraveno aranžmá i pro velký „symfoňák“, ale to si ještě necháme do zálohy. Po hudební stránce bude na vysoké úrovni, protože máme to nejlepší obsazení. Ostravskou rodačku Terezku Kovalovou nebo Jirku Vodičku, nejmladšího koncertního mistra České filharmonie. Výjimečné na tom je, že uvidíte v premiéře Vivaldianno Reloaded, vizuální kompletní remake animací a 3D projekcí. Pro spolupráci jsme získali „agenta 007“, Jamese Bonda, neboli Pierce Brosnana, který namluvil hlavní roli. Uslyšíte jej v originále v angličtině, ale s českými titulky, takže rozumět bude každý. Především jde o výpravu, o velkou show a hlavně o muziku, protože Vivaldi je zaranžován ve velmi moderním, dá se říct hard rockovém stylu, s prvky popmusic a elektroniky, ovšem při zachování veškeré kvality a původního aranžmá. Máte se určitě na co těšit, protože toto Vivaldianno, jaké bude v Třinci, ještě nikdy nikdo neviděl.

Můžete pozdravit třinecké diváky?

Moc zdravím všechny potencionální diváky, sympatizanty projektu Vivaldianno Reloaded a těším se na vás moc do Třince a samozřejmě i do Prahy, do Bratislavy a do Brna.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.