Z důvodu nepříznivého počasí se oproti plánu nakonec neuskutečnil turnaj na 18 jamek.

Po slavnostním zahájení a přínosném networkingu se účastníci přesunuli na hřiště, kde je čekal turnaj v patování. Pod dohledem zkušeného trenéra si nejdříve všichni účastníci vyzkoušeli patování nanečisto. Po krátkém rozcvičení turnaj začal.

Počasí se nakonec umoudřilo a během turnaje začalo prosvítat slunce. Množství účastníků drželo golfovou hůl poprvé v životě, ale na jejich výkonech to nebylo znát.  Vítězem turnaje se stal obhájce titulu Petr Hanzel ze společnosti PH úklidy.

O druhém a třetím místě musel rozhodnout dodatečný duel. Hráči byli vyrovnaní a tak o zisku druhého místa rozhodla až čtvrtá jamka. Při ní prokázal pevnější ruce i nervy Marek Konečný ze společnosti SeePoint. Na třetím místě se umístil zástupce společnosti MultiSport Benefit Michal Hájek.

Poté nastal čas na odpalování. Po instruktáži trenér ukázal odpal přes celé odpaliště. Vzápětí začali odpalovat i účastníci. Mnohým se dařilo a k vidění tak byly dlouhé odpaly.

Po ukončení odpalování se všichni přesunuli do prostor Zimní zahrady, kde došlo na předání cen a kde se podávala večeře. Zbytek pátečního odpoledne a večera se nesl ve znamení uvolněné atmosféry a volné zábavy. Velká gratulace patří nejen vítězům, ale i všem zúčastněným.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.