Muzikant Ivan Hlas, spjatý zejména s muzikálovou komedií Šakalí léta, vystoupí v Křižanech ve čtvrtek 10. srpna od 19:30. Hudebně i pěvecky Hlase doprovázejí další členové kapely, Norbi Kovács a Jaroslav Olin Nejezchleba. Lidé by se měli připravit na rychlé taneční tempo písní ve stylu rock´n´rollu, zejména pak u hitů Na kolena či Jednou mi fotr povídá.

O týden později, ve čtvrtek 17. srpna, pak vypukne další energií nabitá hudební show, na které se představí legendární rocková skupina Žlutý pes. Spolu s kapelou si tak bude možné zazpívat humorné texty plné běžných životních starostí a radostí. Nejznámější hity Náruživá, Sametová nebo Modrá je dobrá přenesou návštěvníky zpět v čase a pod večerní letní oblohou naskytnou jedinečnou atmosféru.

Jako předkapela vystoupí mládím oplývající skupina Nautica, jejíž členové pocházejí z Jablonce nad Nisou. Sestry Andrea a Radka spolu se svými kamarády Martinem a Jirkou zaujmou svými chytlavými songy různorodých žánrů. Překvapí i texty písní, které jsou, stejně jako životní období jejich autorů, bezstarostné, spontánní a hravé.

Počet vstupenek je omezen. Více informací je na webu www.krizanskeleto.cz.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.